KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Färgkrita 7883208
nr 788 3208
Richard Sagrits
(1910-1968)
Färgkrita, Richard Sagrits (1910-1968), monogramsignerad, -58. motivets mått: 49 x 25
Utrop:
1.500 kr
Såld:
600 kr
måndag 29 oktober 2012
kl 19:13:40
300 kr
400 kr
500 kr